GARINIAI

TERM
TERM

PRITAIKYMAS

Oro-šildymo agregatai TERM su ašiniais ventiliatoriais, dviejų ir trijų eilių metalo korpusu, kuriuose naudojamas vanduo iki 150/100 ° C temperatūros arba garų slėgis iki 0,6 MPa. Šie prietaisai yra labiausiai paplitusi įranga šildyti tokias patalpas kaip : cechas, sandėliai, prekybos paviljonai, sporto salės ir kt.TERM agregatai gali veikti ne tik recirkuliuotame ore kaip šildymo įrenginiai, bet taip pat kaip vėdinimo ir šildymo įrenginiai su stogo oro įsiurbimo, radiatoriaus grotelių ar maišymo kameros panaudojimu , leidžiančius maišyti išorinį ir recirkuliuotą orą tam tikrais kiekiais
Prietaisai gali veikti tiek horizontalioje padėtyje , kaip lubiniai įrenginiai, tiek vertikalioje padėtyje, kaip sieniniais prietaisais. Nepriklausomai nuo prietaiso padėties, jis leidžia visiška oro išsisklaidymą ir vandens nutekėjimą.


TERM agregatai gali būti naudojami vietoj agregatų iš ankstesnių oro šildymo įrangos linijų. Oro srauto TERM agregatai 0, 1, 2 atitinka oro šildymo Tropic agregatus, tačiau šildymo galingumo diapazonas ,tipai ir aušinimo skysčio temperatūra yra žymiai pažangesnė , taip pat pridėta vėdinimo funkcija.
Savo ruožtu, 3 ir 4 taikymo sritis TERM agregatai atitinka oro šildymo agregatų taikymo stitis, tokias kaip UGW / S "ir UGW / 0.

 KONSTRUKCIJA

 

Asortimentą sudaro 5 agregatinės modifikacijos . Agregatų struktūrą sudaro:

  • ašinis ventiliatorius;
  • vandeninis arba garinis oro šildytuvas (bimetalo);
  • išorinis korpusas;
  • vienaeilė išeinamoji grotelė.

Lakšteliniai vandens šildytuvai pagaminti iš varinių vamzdelių su išoriniu skersmeniu 12mm ir aliuminio plokštelės su žingsniu S = 2,4 mm .Bimetaliniai vandens šildytuvai pagaminti iš plieninių vamzdžių ,kurių išorinis skersmuo yra 1,1mm ir iš spiralinės aliuminio plokštelės su išoriniu skersmeniu 38mm. Garo šildytuvai yra pagaminti iš plieninių vamzdžių ,kurių išorinis skersmuo yra 25 mm. Agregatai su vandeniniais ar bimeteliniais šildytuvais yra sukomplektuoti jungiamaisiais vamzdžiais su vidiniu sriegiu, agregatai su garo oro šildytuvais sukomplektuoti su išoriniu sriegiu.
Agregatuose, montuojamuose prie lubų, vietoj išeinamos grotelės galima naudoti plyšinį oro šildytuvą. Plyšinio oro šildytuvo pagalba išpildomas zonų šildymas, kuriuose yra žmonės. Konfuzorius naudojamas, siekiant padidinti tiekiamo oro srauto diapazoną.
Tam, kad įrengti agregatus sienoje montavimo laikikliais arba ant grindų ,reikalingos kojelės (TERM 0, 1, 2) arba remiančios kojos (TERM 3 ir 4), esančios korpuso apačioje. Lubiniui montažui reikalingi 4 varžtai, esantys ant abiejų korpuso pusių (TERM 0, 1, 2) arba kniedės ,kabinamos su strypų pagalba (TERM 3, 4)


DARBO SĄLYGOS

 

Prietaisuose su lakštiniais vandens šildytuvais yra naudojamas 110/80 ° C temperatūros vanduo arba darbinis slėgis iki 1 MPa, o prietaisuose su bimetaliniais vandens šildytuvas, naudojamas 150/100 ° C temperatūros vanduo ir 1,6 MPa maksimalus slėgis. Prietaisuose su garo šildytuvas (tik sieniniais) gali būti taikomi iki 0,6 MPa slėgio garai. Į agregatų konstrukciją TERM 1,2 įeina tik vienos fazės elektros varikliai 230 V, 50Hz. Agregato konstrukcija TERM 2 susideda iš ventiliatoriaus su trijų fazių 400 V, 50 Hz arba vienos fazės 230 V, 50 Hz varikliais.
Agregatai TERM 3 ir 4 naudojami tik su ventiliatoriais, kurie turi trijų fazių elektros variklius 400 V, 50 Hz. Trifazių motorinių agregatų 2, 3, 4 galima prijungti A arba D.Pagal užsakovo pageidavimą agregatai TERM 1, 2, 3 gali būti gaminami su elektros varikliais, turinčius padidintą apsaugą nuo sprogimo.